יעילותו של תהליך InHeal הוכחה במחקר פיילוט
שנעשה בשיתוף קופת חולים כללית ובית החולים סורוקה

יעילותה של שיטת InHeal הוכחה במחקר פיילוט
שנעשה בשיתוף קופת חולים כללית ובית החולים סורוקה

התהליך

תהליך InHeal מייצר ניקוי וריפוי פנימי שבו תעברו שלושה שלבים עיקריים:

שלב ראשון– חיזוק הגוף והחיוניות שימוש בשיטות טיפול שתפקידן לטפל בחיזוק הגוף ובחיוניות כמו גם בקילוף שכבות מנגנוני הגנה רגשיים המקשים על עבודה רגשית עמוקה.

שלב שני- טיפול עומק בטראומות  שימוש בשיטות טיפוליות שתפקידן לחולל טרנספורמציה באמצעות טיפול רגשי עמוק ולהעלות אל המודעות של המשתתפים את הטראומות והחסמים הרגשיים הקיימים בתוכם ומקשים עליהם לחיות חיים מאוזנים ובריאים.

שלב שלישי- אימוץ דפוסי התנהגות חדשים  שימוש בשיטות טיפוליות ובכלים שתפקידם לעבד את המודעות החדשה שעלתה בתהליך, ולאמץ דפוסים חדשים של התנהגות וניהול חיים בריאים יותר מתוך המודעות הזו.

מאחר ומדובר בתהליך עמוק ומורכב, הוא מלווה באופן צמוד על-ידי מנהלת התוכנית, פסיכולוגית אינטגרטיבית שצועדת עם כל מטופל ומטופלת, שלב אחרי שלב, ומוודאת שהם צולחים את התהליך בצורה הטובה ביותר.

מעגל תמיכה נוסף מקבלים המשתתפים מהכוח של קבוצות אינטימיות ותומכות, ומהלגיטימציה שאנשים בקבוצות מעניקים זה לזה בצורה הדדית ומעצימה, ובכך מאפשרים להשלים את הטיפול ללא בושה או פחד. יעילותו של התהליך הוכחה במחקר פיילוט שנעשה בשיתוף קופת חולים כללית ובית החולים סורוקה. במחקר נמדדו סממני איכות חיים כגון כאב, חרדה, חוסר שינה, האשמה עצמית וכדומה, לפני ואחרי הסדנה.

השיפור בתוצאות היה לא פחות ממדהים.

משתתפים מספרים

האנשים מאחורי תהליך InHeal

האנשים מאחורי שיטת InHeal