הועד המנהל של עמותת אמפא

שאולי הרציק פז

מנכ"ל

שאולי מוביל חזון להכליל את הריפוי האינטגרטיבי כחלק בלתי נפרד מהרפואה בישראל, כך שכל אדם יהיה זכאי לריפוי גוף ונפש כחלק מהפרוטוקול הרפואי.

הוא ייסד את פורום המומחים לרפואה אינטגרטיבית בשיתוף כללית רפואה משלימה ורופאים ומומחים עולמיים בתחום, מתוך רצון לאפשר לאוכלוסייה לבנות חוסן נפשי וגופני אל מול איומים אפידמיולוגים, כלכליים ולחצים נפשיים אחרים.

מעבר להיותו מנהל, משפטן ואיש עסקים, שאולי גם הוכשר כמטפל ב- 20 השנים האחרונות בשיטות טיפול שונות.

ד"ר אלי יהלום

ד"ר למיקרופוביה

דר' אלי יהלום הוא דוקטור למיקרוביולוגיה מהאוניברסיטה העברית ובעל נסיון של יותר מ 30 שנה בניהול של חברות שונות בארץ ובחו"ל תוך מתן דגש לאיכות הסביבה ולחדשנות. מקדם ומנגיש את חקר התודעה ורפואה אינטגרטיבית כדרך חיים של נתינה ואהבה.

כיום עוסק ביזמות כשותף בסטארטאפ וכמנטור של יזמים צעירים ויועץ חדשנות לתעשיות ברשות לחדשנות.

בעבר ניהל פרויקטים ענקיים בתחום החקלאות והיה מנכ"ל של חברת אפקה יישומים ומנכ"ל מייסד של חברת בונדיקס טכנולוגיות לפיתוח תוסף ביוטכנולוגי. כמו כן היה גם מנכ"ל החממה הטכנולוגית כנרות וניהל את הפרטתה, היה חבר איגוד המים הישראלי מנכ"ל חברת טלוס ביוטק בע"מ ומנכ"ל של חברות נוספות בתחומי הביוטכנולוגיה והביוטק.

דלית ורדי

מנהלת פרויטקטי אימפקט

עו״ד בהכשרתה , עסקה בעבר בדיני נזיקין וביטוח, כיום משמשת בקרן ריאליטי בתור מנהלת פרויקטי אימפקט, תוכן והכנסת רוח חיה ונשמה לארבעה קירות ובנוסף מנהלת התרומות בקרן ריאליטי. עיקר פעילות התרומות בשנה שעברה נסבה סביב הכנסת רפואה אלטרנטיבית למחלקות בתי החולים.

לימור שופמן גוטמן

דח"צית בדריקטוריון

עורכת דין בכירה עם נסיון של 25 שנה בגיוסי הון ודיני חברות, מתמחה בגיוס הון בבורסה ובהובלת עסקאות מורכבות, בעבר היועצת המשפטית של כיל ושל איי.די.בי והיום דח"צית בדירקטוריון גזית גלוב ויו"ר עמותת פרו וומן לקידום נשים לתפקידים בכירים במשק.

מיכל בריקמן מרום

רואת חשבון עם תואר שני במימון, בעלת חברה לייעוץ עיסקי ופיננסי. משקיעה ושותפה במגוון חברות בתחומי הסמארט מוביליטי, נדלן וטכנולוגיה. חברת הועד המנהל של איכילוב ודירקטורית בחברות ישראליות ובינלאומיות.

ענת בן ברוך

מנהלת מערך השיווק

מנהלת את מערך השיווק, האסטרטגיה והפיתוח העסקי במשרד עורכי הדין שבלת וחברת וועדת הניהול של הפירמה. בעלת נסיון רב שנים, ידע אקדמי ומעשי בתחומי השיווק, תקשורת, מיתוג, פיתוח עסקי, יחסי ציבור וניהול. בעבר, סטארטאפיסית שהקימה את MicroStep – מענה לתקשורת בן גני ילדים להורים שנמכר בהצלחה. היא מתנדבת כמנטורית בתכנית Tecnovation IL –  יזמות לנערות בכפרי נוער בישראל, ב – IVN  -סיוע למיזמים עסקיים חברתיים וב"ויצו" – תנועה ציונית בינלאומית של נשים מתנדבות לשיפור החברה בישראל.

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

הצטרפו אלינו

ותהיו הראשונים להתעדכן בכל מה שחדש באינהיל

דילוג לתוכן