הנהלה

שאולי פז יניב

מנכ”ל

שאולי מוביל חזון להכליל את הריפוי האינטגרטיבי כחלק בלתי נפרד מהרפואה בישראל, כך שכל אדם יהיה זכאי לריפוי גוף ונפש כחלק מהפרוטוקול הרפואי.

הוא ייסד את פורום המומחים לרפואה אינטגרטיבית בשיתוף כללית רפואה משלימה ורופאים ומומחים עולמיים בתחום, מתוך רצון לאפשר לאוכלוסייה לבנות חוסן נפשי וגופני אל מול איומים אפידמיולוגים, כלכליים ולחצים נפשיים אחרים.

מעבר להיותו מנהל, משפטן ואיש עסקים, שאולי גם הוכשר כמטפל ב- 20 השנים האחרונות בשיטות טיפול שונות.

נילי צור

בעלים ומנכ”לית
קבוצת סינופסיס

נילי צור, מייסדת ויו”ר עמותת אימפא, מנכ”לית קבוצת סינופסיס המתמחה בשירותי רפואה, החלמה ושיקום. דירקטורית בחברת מילניום פודטק. מובילת חדשנות עסקית ושיווקית במגוון תחומי צריכה ושירותים.

בעבר, מנכ”לית קבוצת ויסוצקי, משנה למנכ”ל קבוצת אוסם וראש החטיבה הבינלאומית של אוסם. נבחרה על ידי עיתון ליידי גלובס לאחת מ-50 הנשים המשפיעות ביותר בעמדות מפתח בישראל, לשנת 2019.

מיכל שרגא סלונים

מנהלת מערך הסדנאות
והטיפול האינטגרטיבי

מנהלת מערך הסדנאות והטיפול האינטגרטיבי במדיקל קר. פסיכולוגית אינטגרטיבית ומטפלת רב תחומית שמתמחה בזיהוי השורש הרגשי של מחלות בלווי תהליכי ריפוי עוצמתיים.

ב-25 שנה אחרונות טיפלה באלפי אנשים בקליניקה הפרטית שלה והובילה מנהלים וארגונים רבים בתהליכי טרנספורמציה ומנהיגות. מתמחה בזיהוי השורש הרגשי של מחלות ובליווי תהליכי ריפוי עוצמתיים. כיום, מנהלת את מערך הריפוי האינטגרטיבי במדיקל קר.

בועז אפגין

סמנכ”ל תפעול
מדיקל קר

אחראי לאינטגרציה בין מערכות התפעול למע’ השונות בארגון, מע’ המידע וכוח האדם כמו גם לעמידה בכל תנאי הרגולציה של משרד הבריאות, משרד הרווחה וגופים נוספים.

לבועז, יכולת פתרון בעיות מורכבות, הוא מסוגל להמריץ צוות והגעה לתוצאות ולתפוקה גבוהה ויש לו תודעת שירות גבוהה ויכולת להתייעל בכל תחום אותו הוא מנהל. הוא אחראי על כל הפרויקטים המיוחדים ועוזר לנו לתת את השירות המיטבי ולהמשיך ולהתפתח לעוד ועוד שירותים ומוצרים לרווחת הלקוחות שלנו.

דורית קסוטו

סמנכ”לית כספים

בעלת תואר BA בחשבונאות וכלכלה בהצטיינות מהאוניברסיטה הפתוחה. דורית הינה רו”ח ויועצת מס מוסמכת. בוגרת KPMG. בעלת ניסיון רב שנים בניהול כספים במוסדות רפואיים גדולים בישראל ובכלל בתחומי החשבונאות, הכלכלה והמיסוי.
החלה את דרכה בתחום הבריאות בקופת חולים מאוחדת בחטיבת המוסדות ולאחר מכן כיהנה כמנהלת הכספים של בית חולים “משגב לדך”. לשעבר, חשבת ומנהלת אגף הכספים של בית החולים “שערי צדק”. בעבר כיהנה כיו”ר ועדת הביקורת של התאחדות הרכיבה בישראל.
במסגרת תפקידה דורית אחראית על הניהול הכספי של החברות השונות בקבוצה, מערך ה- IT ועל חוזים והתקשרויות.

חלי חן

מנהלת חטיבת ומכירות

חלי החלה את דרכה בדיפלומט שם ניהלה צוות של אנשי מכירות ודיילות מכירה ובשש השנים האחרונות טרום הגיעה אלינו היא ניהלה סחר של רשתות המזון במסגרת קבוצת ויסוצקי.

חלי מובילה חזון של מכירות מהנשמה והתאמת המוצרים והשירותים לאנשים כפי שהם באמת צריכים אותם. היא מנהלת את מוקד המכירות של מדיקל קר עם המון רגישות והכלה הן כלפי הלקוחות והן כלפי הצוות שעוסק במלאכה מדי יום.