מרכז טיפולים אינטגרטיבי

מרכז השיקום האינטגרטיבי מדיקל קר מאמין בכך שרפואת הנפש הינה חלק בלתי נפרד מרפואת הגוף ומאפשר לכם משפחות ומטופלים לקבל שרותי רפואה אינטגרטיבית המטפלים במכלול הסימפטומים ובשורש של הבעיות הפיזיות והנפשיות. הטיפולים מומלצים לתמיכה בחוסן הנפשי של בני המשפחה בעיקר בזמן שהם תומכים בהחלמה של יקיריהן.

מערך הטיפולים שאנו מציעים

טיפולים רגשיים

 פוקוסינג (התמקדות) / Focusing
התמקדות מטפלת ומחברת בין גוף לנפש ומאפשרת ריפוי בשורש הבעיה. טיפול בהתמקדות עשוי לסייע בהתמודדות עם שלל בעיות נפשיות, אתגרים מנטליים וקידום מטרות.

שיטת E.S
טיפול סומטי לשחרור טראומות – באמצעות מיקוד בחוויה מורגשת בגוף הטיפול מאפשר פריקה עדינה של חוויות וטראומות מן העבר, משחרר בעיות ריגשיות לא פתורות ואירועים טראומטיים שלכודים בגוף.

אקסס בארס / Access bar
שיטת טיפול העובדת דרך לחיצות על נקודות שונות בראש המשמשות כצמתים אנרגטיים בגוף האדם. לחיצה על נקודות אלו מאפשרת פריקה והטענה של אנרגיה המאפשרת כיול מחדש של המערכת.

זוהי טכניקת ריפוי אנרגטית להרפיה עמוקה שנמצאה יעילה במצבי מצוקה נפשית ופיזית.

מסע
שיטת "המסע" מאפשרת ריפוי פיזי ורגשי של מחלות, טראומות, משקעי עבר ודפוסי התנהגות ומחשבה מגבילים. תהליך המסע מאפשר לגלות את הזכרונות האצורים בגוף אשר גורמים למחלות ולמחסומים רגשיים. דרך התהליך ניתן לשנות דפוסי מחשבה והתנהגות מגבילים ולהפעיל את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. כמו כן המסע מאפשר תהליכי סליחה והשלמה עמוקים.

שטיפה אנרגטית
טיפול הנעשה בשכיבה והמשלב לחיצות בנקודות טריגר בגוף. כאשר יש לנו טראומות לא מעובדות הן יוצרות חסימות בגוף ומעכבות את זרימת האנרגיה בחופשיות. השטיפה האנרגטית פותחת את החסימות, מעלה את החיוניות ומחזקת את המערכת החיסונית ובכך מאזנת את מצב הרוח ומאפשרת לגוף ריפוי.

טיפולים במגע

עיסוי רפואי
העיסוי משפר תפקודן של מערכות רבות בגוף: המרצת זרימת הדם בגפיים,הפחתת מתח בשרירים, כאבי שרירים, כאבי גב, ראש, לחצים נפשיים כאבים כרוניים, שיקום פציעות וניתוחים ועוד.

עיסוי אנרגטי
עיסוי עדין משולב בהעברת אנרגיה – מתאים במיוחד למצבים בהם יש הגבלה גופנית.

פסיכותרפיה גופנית
מתמקדת בקשר בין גוף לנפש. המטרה להקל על מצבו הרגשי של האדם בדומה לטיפול הפסיכולוגי יש שימוש בדיבור והתייחסות לחוויה הגופנית תוך כדי שימוש בתנועה, התבוננות והקשבה.

יוגה תרפיה
מתמקדת בשימוש בכלי היוגה, תנוחות, עבודת נשימה, טכניקות מדיטציה והרפייה באופן שמותאם לצרכים הפיזיים והרגשיים של האדם.

רפלקסולוגיה
טיפול יחודי של עיסוי של כפות רגליים או ידיים שבהם משורטטת המפה של הגוף ומאפשרת סטימולציה עצבית ווסקולרית שמזרימה אנרגיה ומזרזת תהליך החלמה.

צ'יקונג טיפולי
ענף תנועתי של הרפואה הסינית. הנעה ממוקדת של הגוף והאנרגיה בגוף המותאמת למצב המטופל. הטיפול מאפשר רגיעה, איזון, שלווה, אנרגיה ושמחה.

שיאצו
הטיפול מתבסס על הנעת מפרקים, מתיחות ולחיצות. הלחץ מתבצע באמצעות הידיים ואף הפעלת לחץ נקודתי של האגודלים על נקודות ספציפיות במטרה לנתב את האנרגיה ולהשפיע על מערכות השרירים, העצבים והמערכות הפנימיות בגוף ובכך להביא לאיזון הגוף והנפש ולשיפור ההרגשה הכללית. השיאצו יכול להוביל לתהליך של ריפוי עצמי בו הגוף משחרר חומרים כימיים בעלי תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות כאב שמקלים על התופעות ומעוררים תחושת נינוחות.

רפואה סינית ויפנית
טיפול בדיקור, כוסות רוח ומוקסות ע"י גירוי עצבי שמעורר ערוצים ומרכזי אנרגיה בהתאמה לצרכי המטופל.

תרפיה בנשימה

ריברסינג / reversing

נשימה מעגלית עמוקה המסייעת בטיפול בבעיות רגשיות, שחרור מתחים, שינוי דפוסי התנהגות וכדומה. השיטה מתבססת על ההנחה שבעיות רגשיות רבות נובעות מזיכרונות מודחקים מתקופת הלידה והילדות ויוצרים זיכרון תאי שהנשימה המעגלית יכולה לפתוח ולשחרר.

טכניקות נשימה להגברת החוסן

הדרכה מיוחדת עם טכניקות נשימה לחיזוק החוסן האישי וליצירת תחושת ביטחון פנימי. מאפשרת שמירה על רמת אנרגיה גבוהה והתמודדות בריאה עם מצבי לחץ ומתח ביום יום.

טיפולים הוליסטיים ואנרגטיים

מדיטציה ודימיון מודרך

מדיטציה ודמיון המודרך נחשבות לאחד הכלים הטובים היותר בהשגת מטרות ספציפיות, שהאדם המודרני מתמודד עמן ביומיום. זו שיטה פרקטית מאוד מפני שהיא עובדת על הרבדים העמוקים ביותר במוח שלנו, משחררת חסמים ודפוסים שיתכן שעצרו אותנו כל החיים, ומבוססת על בחינה מדעית של פעילות המוח שיש לו דפוסים מובנים שניתן לרתום לעזרתנו.

פרחי בך

שיטה המושתתת על הנחת היסוד שבכל מחלה קיים מקור כאב נפשי. ותמציות הפרחים מסייעות לטיפול במקור הרגשי הכולל: מתח חרדה, בעיות קשב וריכוז, פוסט טראומה וכו'…

טיפול בצלילים

שימוש בצלילים בתדרים מסוימים המאתחלים ריפוי שחודרים אל הגוף ויוצרים רטט פנימי בתודעה וברגש (מומלץ מאוד למונשמים)

רייקי

שיטת טיפול אנרגטי המבוססת על הנחת ידיים עדינה על מקומות ספציפיים בגוף. הרייקי מאזן את הגוף, משחרר אנרגיה ומגביר את רמת החיוניות ואת זרימת האנרגיה בגוף.

הילינג

טיפול אנרגטי ללא מגע וללא מילים הוליסטי המעביר אנרגיית ריפוי לגוף ועוזר לו לרפא את עצמו. (מומלץ למונשמים ומצבים בהם לא מתאפשר מגע)

ביואורגונומי

אבחון וטיפול שמתבצע על הגוף האנרגטי של האדם ללא מגע אלא על-ידי חישת אנרגיה בטכניקה פשוטה שהיא טכניקת העפעוף.

ארומתרפיה

שיטת טיפול שבה משתמשים בשמנם אתריים עשויים מפרחים ארומטים, צמחי מרפא תבלינים ועצים. הארומתרפיה משפרת מצב רוח מפחיתה מתח וחרדדה משפרת שינה משפרת את המערכת החיסונית ומפחיתה תסמינים של מחלות כרוניות. הטיפול מתבצע ע"י שאיפה של שמנים אתריים שנספגים בגוף דרך מערכת הנשימה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

הצטרפו אלינו

ותהיו הראשונים להתעדכן בכל מה שחדש באינהיל

דילוג לתוכן