על התוכנית ולמי מיועדת

מעל חמישה אחוזים מהאוכלוסייה סובלים מפיברומיאלגיה. ברפואה הקונבנציונלית המענה שהם מקבלים מוגבל בעיקר למשככי כאבים.

החולים הללו מוצאים את עצמם נגררים ממרפאת כאב אחת לשנייה, עוברים פרוצדורות וניתוחים שעוזרים להם באופן נקודתי בלבד, וחיים באופן קבוע על משככי כאבים שלא מצליחים לפתור באמת את הבעיה. מאידך, מחקרים רבים בעולם מצביעים על קשר ישיר בין טראומה נפשית להתפתחות מחלה בגוף. ואכן לא פעם מחלת הפיברומיאלגיה מתפרצת אצל אנשים שחוו טראומה רגשית או משבר נפשי שטלטלו אותם.

החולים מתמודדים עם כאבים בלתי נסבלים, לעיתים במשך שנים ארוכות, ולא מצליחים למצוא מזור או פתרון. לעתים קרובות הם לא מסוגלים לקום בבוקר לשגרת יומם, וגם לא לנהל את חייהם בתפקוד תקין. מעבר לסבל האישי שהם חווים, גם כל הסביבה שלהם סובלת יחד איתם.

סדנת Recover מותאמת באופן מדויק למצבם של חולים אלו. הסדנה מאפשרת להם לקבל כלים שיאפשרו להם להפחית את הכאבים וללמוד לנהל את המחלה במקום להיות מנוהלים על-ידה. הם יוצאים מחוזקים ואופטימיים, חוזרים לתפקוד, וההתמודדות היומיומית שלהם מקבלת ריענון וחיזוק לאורך זמן.

הסדנה כוללת: הרצאות מומחים, ליווי פסיכולוגי אינטגרטיבי, סדנת תזונה, סדנאות גוף ונפש, סדנאות לשחרור חרדות, טיפולי חיזוק הגוף וטיפולים טבעיים.

משתתפים מספרים

השונה בסדנה הוא ההבנה שגוף ונפש הם אחד,
ושתהליך הריפוי האמיתי חייב לכלול את שניהם
כדי לייצר שינוי אמיתי ולהגיע להחלמה אמיתית

שבוע ההחלמה שלנו

הסדנה נמשכת שישה ימים שבהם המשתתפים עוברים סדנאות, שומעים הרצאות ומקבלים טיפולים במגוון היבטים: רגשי/אנרגטי, מנטאלי, פיזיולוגי ותזונתי, בהנחיית צוות המטפלים הטוב ביותר מסוגו בארץ. כל התהליך נעשה בליווי פסיכולוגית אינטגרטיבית צמודה ובשילוב שיטות טיפוליות שונות מתחומים מגוונים ברפואה האינטגרטיבית.

שבוע ההחלמה מתקיים במדיקל קר, בקומה ייחודית שנבנתה ועוצבה כבית הארחה מפנק בפנסיון מלא, עם אוכל בריא וטרי שמבושל כל יום על פי תפריט של תזונאית מוסמכת ומותאם להחלמה ולחיזוק הגוף.

טיפולי המשך

במרכז לרפואה אינטגרטיבית, מדיקל קר, אנו עובדים כדי להעצים ולחבר כל משתתף ומשתתפת לעוצמות שבפנים. המשתתפים עוברים מסע אישי מרגש אשר מחבר אותם לאהבה הקיימת בתוכם, למשמעות של החיים ולמתנה האדירה שניתנה להם.

בסיום הסדנה יוכלו המשתתפים להמשיך ולטפל בעצמם בחבילת טיפולים ייעודית אשר תסייע להם להמשיך בתהליך הריפוי, להעמיק אותו ולסגל לעצמם אורך חיים בריא ומאוזן יותר.

שבוע ההחלמה שלנו

הסדנה נמשכת 6 ימים בהם המשתתפים עוברים סדנאות, הרצאות וטיפולים במגוון היבטים: רגשי/אנרגטי, מנטאלי, פיזיולוגי ותזונתי, בהנחיית צוות המטפלים הטוב ביותר מסוגו בארץ. כל התהליך נעשה בליווי פסיכולוגית אינטגרטיבית צמודה ובשילוב שיטות טיפוליות שונות מתחומים מגוונים ברפואה האינטגרטיבית.

שבוע ההחלמה מתקיים במדיקל קר, בקומה ייחודית שנבנתה ועוצבה כבית הארחה מפנק בפנסיון מלא, עם אוכל בריא וטרי שמבושל כל יום על פי תפריט של תזונאית מוסמכת שמותאם להחלמה ולחיזוק הגוף.

טיפולי המשך

במרכז לרפואה אינטגרטיבית, מדיקל קר, אנו עובדים בלהעצים ולחבר כל משתתף לעוצמות שבתוכו. המשתתפים עוברים מסע אישי מרגש אשר מחבר אותם לאהבה הקיימת בתוכם, למשמעות של החיים ולמתנה האדירה שניתנה להם.

בסיום הסדנה יוכלו המשתתפים להמשיך ולטפל בעצמם בחבילת טיפולים ייעודית אשר תסייע להם להמשיך בתהליך הריפוי, להעמיק אותו ולסגל לעצמם אורך חיים בריא ומאוזן יותר.