הצוות שלנו

בכדי לטפל בכם כראוי בתהליך InHeal, אספנו צוות מטפלים מומחים מכל התחומים ואנו רואים כל משתתף ומשתתפת, בוחנים את הצורך המדויק, ובונים מענה שתפור באופן אישי לכל אחד ואחת. אנו מסתמכים בעבודתנו על ניסיון של מעל ארבעה עשורים ברפואה מתקדמת רב מקצועית, עם תודעת שירות גבוהה, ועם אמונה בלתי מתפשרת בכך שבריאות הנפש היא חלק אינטגראלי מבריאות הגוף.

צוות ההנהלה שלנו עובד בשיתוף פעולה מלא עם צוות המומחים והמטפלים בתחומים השונים, ויחד אנו חותרים להעניק למשתתפים בסדנאות ובטיפולים את כל הכלים לאיתור השורש הרגשי שמציק ולהבאה לשינוי רגשי המאיץ ריפוי עצמי, בריאות ורווחה לאורך זמן.

צוות המומחים והמטפלים שלנו הם בעלי ידע וניסיון עשיר של שנים רבות, כל אחד בתחומו, ומעבר לכך שהם מבצעים את עבודתם ברמה הגבוהה ביותר, הם ניחנים ביחסי אנוש מעולים ונותנים למשתתפים תחושה חמה ועוטפת.

יועצים המלווים אותנו

מיכל שרגא סלונים

מנהלת מערך הסדנאות
והטיפול האינטגרטיבי

מטפלת אינטגרטיבית רב תחומית,
בעלת תואר שני בפסיכולוגיה יישומית.
מנהלת המערך האינטגרטיבי מדיקל קר. קרא/י עוד…

ורד משולם

פסיכולוגית רפואית ומנהלת הסקטור הפסיכולוגי
במרכז הרפואי מדיקל קר 360.

מומחית בטיפול פסיכולוגי רפואי בתחומים של פסיכואונקולוגיה, ליווי חולים סופניים ומשפחותיהם, מחלימים, הפרעות אכילה, בריאטריה, כאב ומשברי חיים.

הגברת ברנדון בייס

מטפל בינלאומית,
הוגת שיטת הטיפול הרגשי "המסע"

מטפלת בינלאומית, הוגת שיטת הטיפול הרגשי "המסע" ומחברת מספר רבי מכר בתחום הטיפול הרגשי. קרא/י עוד…

רחל ארוטי-ברבש

מנהלת תכניות החלמה אינטגרטיביות במדיקל קר

מתמחה באבחון וריפוי השורש הרגשי למחלה.
פסיכותרפיסטית הוליסטית, מטפלת בתת מודע, שטיפה אנרגטית ע״פ ד״ר נאדר בוטו, נטורופתית N.D, יועצת רפואה תזונתית, טיפולי CBT ועוד…
מזה 20 שנה בתחום. מטפלת, מלווה, לומדת, חוקרת ומרצה בתחום תהליכי גופנפש וריפוי תודעתי.
מאמינה שאנו במסע היזכרות אל האור ובכל אדם באשר הוא ישנו ניצוץ חיים שמטרתו להיות מואר ולהאיר לייקום וככזה, עלינו להכיר בו ולהסכים לאפשר לו להיות!

מסע

שלי מור

מטפלת מסע
בשיטת ברנדון בייס

מאמנת ותרפיסטית רגשית, מומחית בריפוי חרדות וטראומות.

בעלת 7 שנות נסיון בתהליכי ריפוי והחלמה במוסדות רפואים ובקליניקה פרטית. בתהליך הטיפולי מקבלים תובנות וכלים פרקטים לחיים בריאים מאוזנים ומספקים יותר.

משלבת עבודה עם תת מודע , כלי האימון ורוחניות מעשית שמובלים לריפוי מלא ,דרך חוויה עוצמתית, משחררת ומרוממת רוח.

גל פורמן

מטפלת אינטגרטיבית רב תחומית
בשיטת המסע של ברנדון בייס

משלבת כלים אנרגטיים כמו ביואורגונומי, נומרולוגיה קבלית, וטכניקות טיפוליות כמו ריקול הילינג, אקסס בארס ועוד, יוצרת תהליך הוליסטי מלא לריפוי הפנימי ומשמרת את המידע החדש אצל המטופל ע"י תהליכי אימון אינטגרטיבי.

הריפוי נמצא בתוכנו,  דיוק עצמי למהות שלנו תאפשר הבנה של החיים והתמודדות ממקום של עוצמה קבלה ואהבה.

אני רואה ומזהה את האנרגיה והכאב של המטופל, מכוונת אותו לגעת בכאב ולהגיע למקור הנשמתי שלו, על מנת לשחרר את הכאב מהגוף ולאזן את האנרגיה שזורמת בתוכו ומסביבו.

אני בוגרת מכון וייצמן בפיזיקה ומדעים, בעלת תואר ראשון בהנדסה רפואית ותואר שני במנהל עסקים וכל אלה לא עמדו במבחן הריפוי של בתי שבזכותה יצאתי למסע והגעתי להבנה כי אנו עשויים מתודעה ואנרגיה.

יוחאי ברסלויער

מטפל מסע
בשיטת ברנדון בייס

מטפל עם ניסיון עשיר בהעברת תהליכי מודעות ריפוי והחלמה, מאמין ביכולת של האדם להיכנס פנימה, להגיע לשורש הרגשי של הבעיה שמציקה לו ולפתור אותה.

ליווה ומלווה מטופלים רבים עם מצוקות רגשיות לחיים מאוזנים וטובים יותר.

אורית ברקוביץ תקוע

מטפלת מסע
בשיטת ברנדון בייס

המסע מאפשר לנו להיכנס פנימה, לעבור דרך הרגשות שחוסמים אותנו ולהתחבר אל המרחב של העצמי העמוק שלנו. אל המקום ששם נמצא השקט, האחדות והשלום הפנימי.

והוא המרפא, לעיתים אף ללא הרבה מילים אלא ע"י ציורי הנפש והרגש עדין או תחושה עמוקה של חיבור למרחב ששם הכל מתקיים ללא קונפליקט שם יש התבהרות והבנה וקבלה.

הנוכחות של אורית מאפשרת לי להרפות מהמאבק, להתמסר, להסכים להיות חשופה,
ונותנת לי הרגשה שהיא איתי לאורך הדרך בקצב שלי ועם המון סבלנות.

דניאל רועה

מטפל מסע
בשיטת ברנדון בייס

מאמין שכל התשובות והריפוי נמצאים בתוכנו. רואה ומרגיש את האדם שמולו, וביחד איתו, ממקום של חמלה, אהבה וסובלנות מגיעים למקור שיצר את חוסר האיזון. משם מתאפשר ריפוי עמוק, הרמוניה ושלמות.

משלב עבודה רגשית בעזרת שיטת המסע ועבודה אנרגטית עם התת מודע. 

מטפל בשיטת המסע, מאסטר לתטא הילינג ומנחה סדנאות.
ותק של מעל 20 שנה.

שטיפה אנרגטית

מאפשרת ומטפלת אינטגרטיבית- גוף נפש ורגש במגוון שיטות של תהליכי טרנספורמציה-
שטיפה אנרגטית (ד״ר נאדר בוטו), אקסס בארס , תהליכי גוף (אקסס קונצ׳סנס),תטא הילינג, רייקי, הואופונופונו, איזון חיים ועוד. מלווה א.נשים בתהליכי עומק של התפתחות, שחרור, הקשבה, חיבור צמיחה והגשמה .תומכת ומלווה נשים בתהליכי פיריון, עיבוד הפלה ועיבוד לידה.עבדה כ- 18 שנה בעולם הרפואה והתרופות, תואר בביולוגיה ותואר שני בניהול מערכות בריאות, בעלת ידע נרחב במחלות ומחברת את שני עולמות הביטוי של הגוף והנפש כגשר בתהליכי צמיחה וריפוי

אבי שתיוי

מטפל רב-תחומי
בשיטות טיפוליות שונות

מטפל מזה 25 שנה. 

מראה לאנשים את הדרך חזרה אל האור ומחבר אותם לייעוד שלהם באמצעות השיטה העוצמתית הזו. בנוסף הוא גם מטפל רייקי שלב 1-2, מטפל תטא- הילינג ומטפל דיקור סיני.

מתמחה בטיפול בחולים ומחלימים ממחלות קשות ובמחלות פסיכיאטריות שקשורות בחיבור לעולם הרוח.

נגבה רז

מטפלת אינטגרטיבית
רב תחומית

מטפלת ומייעצת בכל תחומי החיים 23 שנים, ניסיון עם כל סוגי הקהלים והגילאים, היכולת שלי לזהות את השורש הנשמתי לתיקון של האדם העומד לפני, לקלף מעליו שכבות של חסימות ופחדים עד כדי שקיפות מלאה ואותנטית. שאיפתי שכל אדם יצא ממני עם חיוך ותקווה, וכלים להתמודדות באופן עצמאי.

מטפלת באינטנסיביות מזה שנתיים, במאות מטופלים (מעל 700) איש, כאילו כל חיי טיפלתי רק בזה, בקליניקה באשקלון ובמדיקל קר בבתים- שחררתי מאנשים חומות של עצב, חרדות וחסימות חיברתי אותם למהות הפנימית שלהם.

יהל עיני

מטפלת בשטיפה אנרגטית

בוגרת לימודי שטיפה אנרגטית. 

משלבת שיטות רבות ומגוונות: מסע, אקסס בארס,ביוארגונומיה,ריקול הילינג ועוד.

מלמדת כלים לחיים, למודעות, העצמה וצמיחה, במטרה לחיות ברווחה נפשית ובריאותית.

גל פורמן

מטפלת אינטגרטיבית רב תחומית
בשיטת המסע של ברנדון בייס

משלבת כלים אנרגטיים כמו ביואורגונומי, נומרולוגיה קבלית, וטכניקות טיפוליות כמו ריקול הילינג, אקסס בארס ועוד, יוצרת תהליך הוליסטי מלא לריפוי הפנימי ומשמרת את המידע החדש אצל המטופל ע"י תהליכי אימון אינטגרטיבי.

הריפוי נמצא בתוכנו,  דיוק עצמי למהות שלנו תאפשר הבנה של החיים והתמודדות ממקום של עוצמה קבלה ואהבה.

אני רואה ומזהה את האנרגיה והכאב של המטופל, מכוונת אותו לגעת בכאב ולהגיע למקור הנשמתי שלו, על מנת לשחרר את הכאב מהגוף ולאזן את האנרגיה שזורמת בתוכו ומסביבו.

אני בוגרת מכון וייצמן בפיזיקה ומדעים, בעלת תואר ראשון בהנדסה רפואית ותואר שני במנהל עסקים וכל אלה לא עמדו במבחן הריפוי של בתי שבזכותה יצאתי למסע והגעתי להבנה כי אנו עשויים מתודעה ואנרגיה.

תזונה ונטורופתיה

איווט שלומון

איווט שלומון

נטורופתית מוסמכת N.D,
מומחית לריפוי טבעי

סיימה את לימודי הנטורופותיה במכללת רידמן בת"א.

מתמחה בטיפול בתופעות גיל המעבר, ירידה במשקל וניקוי הגוף מרעלים, מיגרנות, עייפות וחוסר אנרגיה, מחלות נפוצות, עודף כולסטרול, לחץ דם גבוה, סכרת, מחלות כרוניות, ליווי ותמיכה בחולי סרטן, ומודעות גוף-נפש.

מאמינה בהתבוננות באדם כמכלול אחד שלם של גוף-נפש-רוח ומשלבת דרכי טיפול שונות מותאמות אישית לכל מטופל כגון: תזונה קלינית טבעית, צמחי מרפא, נטורופתיה מודרנית, רפלקסולוגיה, NLP, פרחי בך ותרפיות גוף-נפש.

עדי נוימן רוטברג

רכזת תחום נטורופתיה

נטורופתית , בוגרת המסלול ה 4 שנתי במכללה למנהל.

מטפלת משנת 2006  בעזרת תזונה טבעית,  צמחי מרפא, תוספים מתקדמים וכלים אימוניים.
את ההתמחות עשתה בבית חולים אסף הרופא במרפאת שיר"מ  ונבחרה להמשיך ולעבוד במסגרת מחקר על חולי יתר לחץ דם בנהולו של דר' דני קרת .

מתמחה בתזונה נקייה – אנטידלקתית והיפואלרגנית לטיפול במגוון מחלות כרוניות.
מנחה סדנאות לנקוי רעלים וקבוצות לירידה בריאה וקשובה במשקל.
מעבירה הרצאות במוסדות כמו ויצו, בית חנה ,אלביט ועוד.
מאמינה שהשינוי בבריאות מתחיל בצלחת, התונה תהיי תמיד הכלי הראשון בדרך לרפוי.

רפלקסולוגיה

אמי אלגמיס

מטפלת הוליסטית

מטפלת הוליסטית. נטורופתית, רפלקסולוגית, הרבליסטית קלינית, ארומתרפיסטית ומטפלת בפרחי באך. בוגרת מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית. התמחות בפריון, הריון, סרטן, חוסר איזון של בלוטת התריס וטיפול בגיל השלישי. 

מאמינה בכוחות הריפוי הטבעיים של הגוף. בתהליך הטיפולי אני מכוונת ליצור את התנאים האופטימליים המאפשרים לאדם ריפוי שלם. הקשבה, תמיכה ואהבה מנחים אותי והם חלק מרכזי בתהליך הליווי שלי.  

נמרוד רן

נמרוד רן

רפלקסולוג בכיר
ומאסטר רייקי

משלב טיפולי רייקי ורפלקסולוגיה.

בוגר המכון לרפלקסולוגיה קורדינבית מיסודו של שמואל זיידל ולשעבר בעליו במשך 10 שנים של ביה"ס לרייקי בדרמסלה הודו. כמטפל שנים רבות ברפלקסולוגיה, ברור לו שלא רק הכרת מפת כף הרגל, (איפה ואיך לגעת) משמעותיים, אלא חשוב להבין את מצבו הרגשי והנפשי של המטופל והשפעתו על מצבו הגופני.

מתמחה בטיפול בחולי ומחלימי סרטן ומחלות קשות אחרות ומביא את כל הקשב והאנרגיה שלו לכל טיפול וטיפול.

ירון צבי

רפלקסולוג מוסמך

בוגר מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית. בנוסף, מטפל בנרות הופי ובוגר השתלמויות בנושא תזונה טבעית ובריאה.

כמטפל, ירון מנצל את העוצמה והיעילות של הרפלקסולוגיה יחד עם הידע שרכש בתזונה טבעית ובריאה כדי לעזור ולהקל על מגוון בעיות רפואיות.

כספיריטואליסט וכאדם הדוגל באורח חיים טבעי ובריא, הוא זוכה לשילוב ואיזון של אנרגיות הוליסטיות יחד עם גוף בריא. שילוב ואיזון אלה, מנחים אותו ויוצרים את שיטת הטיפול האישית שלו.

רפואה סינית

ענת מסקנז

מטפלת בדיקור
סיני ויפני

בעלת הכשרה של בית חולים בלינסון לרפואה אינטגרטיבית אונקולוגיה והמטואונקולוגיה.

למדה הומיאפטיה ורפואה סינית בבית ספר הירושלמי לרפואה סינית, רפואה יפנית אצל המאסטר, רן קלי. למדה אקסס בארס, טיפול באנרגיה בביואורגונומי וצ'י קונג. 

מתמחה בטיפול לפני, תוך כדי ואחרי כימותרפיה ובנוסף היא מטפלת במגוון בעיות כרוניות ומשלבת בטיפולים כלים רבים אחרים (מוקסה, אקסס בארס, ביואורגונומי ועוד).

מאמינה בטיפול באדם ולא במחלה, מאחר ולכל אדם הזכות הבלתי ניתנת לערעור והיכולת הפנימית העמוקה ביותר להיות בריא.

אסף ארבל

מטפל בדיקור
וברפואה סינית

אסף ארבל Dip.Ac מטפל מוסמך ברפואה סינית משנת 1999. נשוי לשירי ואבא ל 3 בנים.

מטפל במרפאת "אולטרה קר"  לרפואת נשים אינטגרטיבית בבאר שבע,

בעלים ומייסד של "דקל- מודעות לבריאות" בכפר סבא. מטפל בדיקור סיני ויפני, שיאצו, אנפוקו, צמחי מרפא והילינג סיני- צ'י קונג רפואי. ניסיון קליני רב ברפואת נשים, פוריות האישה והגבר, טיפולים תומכים בהריון. הפרעות דרכי העיכול, חוסר איזון רגשי ומחלות אוטואימוניות. טיפולים משולבים לכאב אורתופדי ונוירולוגי, סינוסיטיס ואלרגיות.

יוגה ומוזיקת מרפא

גלי רוזנברג

מתרגלת יוגה ומדיטציה

בוגרת ב- College Yoga Prana ומלמדת האטה יוגה קלאסית.

היוגה שאותה היא מעבירה בנויה על תרגול עדין, רך, אינטואיטיבי ומדיטטיבי – עם דגש על נשימות, מודעות בתנוחה, הקשבה לגוף ותרגול ללא כאב.

גלי שמה לה למטרה לייצר בשיעוריה מרחב המאפשר להפחית את המתח והסטרס, הרפיה ומנוחה, לאתחל את המערכות מחדש ולהתמלא באנרגיה וכוחות מחודשים.

לאה סוויד

יוגה ומדיטציה
מטפלת בשטיפה אנרגטית

מטפלת רגשית בטרילותרפיה (ניסים אמון), מורה ליוגה, יוגה-תרפיה ובנוסף מנחת סדנאות ומסעות להתפתחות תודעתית ומיניות מיטיבה.

משלבת בטיפול כלים נוספים: רייקי, אקסס בארס ועוד.

מלווה אנשים לפגוש את עצמם, לפגוש כאב, לרפא אותו, לסלוח. ומתוך הכאב להגיע לשקט, אהבה ובהירות; להיות בחיבור להוויה, חיבור למהות. מלווה אנשים דרך סדנאות, ריטריטים ומפגשים אישיים.

שי זכאי

מטפלת בשיטת אילן לב
מנחה סדנאות מדיטציה ואחוויה

מטפלת הוליסטית, הילרית ומנחת סדנאות ותיקה. משתמשת במגוון כלים לריפוי כאבים כרוניים, בעיות גב ופריצות דיסק, פיברומיאלגיה, מערכת העיכול, מתח ועייפות ועוד. משפעלת זרימה חדשה ובעיקר רואה את האדם כמערכת שלעיתים דרוש לה אתחול מחדש. שי פיתחה מספר שיטות במשך השנים – "אחווייה, PresenceHood", הגנ"ן – גוף-נפש-נשמה, מטפלת ב שיטת אילן לב ומנחה בשמחה סדנאות ריפוי ו צמיחה עם הטבע , דרך דמיון מודרך, תנועה, והרחבת התודעה. מחברת ספרים וביניהם – 'תמונת אשה', 'תווי יער-הספרייה'.

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

הצטרפו אלינו

ותהיו הראשונים להתעדכן בכל מה שחדש באינהיל

דילוג לתוכן