הצוות שלנו

אנו במדיקל קר, רואים כל משתתף ומשתתפת, בוחנים את הצורך המדויק, ובונים מענה שתפור באופן אישי לכל אחד ואחת. אנו מסתמכים בעבודתנו על ניסיון של מעל ארבעה עשורים ברפואה מתקדמת רב מקצועית, עם תודעת שירות גבוהה, ועם אמונה בלתי מתפשרת בכך שבריאות הנפש היא חלק אינטגראלי מבריאות הגוף.

צוות ההנהלה שלנו עובד בשיתוף פעולה מלא עם צוות המומחים והמטפלים בתחומים השונים, ויחד אנו חותרים להעניק למשתתפים בסדנאות ובטיפולים את כל הכלים לחולל שינוי רגשי המאיץ ריפוי עצמי, בריאות ורווחה לאורך זמן.

צוות המומחים והמטפלים שלנו הם בעלי ידע וניסיון עשיר של עשרות שנים, כל אחד בתחומו, ומעבר לכך שהם מבצעים את עבודתם ברמה הגבוהה ביותר, הם ניחנים ביחסי אנוש מעולים ונותנים למשתתפים תחושה חמה ועוטפת.

יועצים המלווים אותנו

מיכל שרגא סלונים

מנהלת מערך הסדנאות
והטיפול האינטגרטיבי

מנהלת מערך הסדנאות והטיפול האינטגרטיבי במדיקל קר. פסיכולוגית אינטגרטיבית ומטפלת רב תחומית שמתמחה בזיהוי השורש הרגשי של מחלות בלווי תהליכי ריפוי עוצמתיים.

ב-25 שנה אחרונות טיפלה באלפי אנשים גם בקליניקה הפרטית שלה והובילה מנהלים וארגונים בתהליכי טרנספורמציה ומנהיגות. קרא/י עוד…

ד”ר נאדר בוטו

רופא קרדיולוג
ומומחה לרפואה אינטגרטיבית

מומחה לרפואה אינטגרטיבית, קרדיולוג בכיר והוגה את שיטת הריפוי “שטיפה אנרגטית”. קרא/י עוד…

הגברת ברנדון בייס

מטפל בינלאומית,
הוגת שיטת הטיפול הרגשי “המסע”

מטפלת בינלאומית, הוגת שיטת הטיפול הרגשי “המסע” ומחברת מספר רבי מכר בתחום הטיפול הרגשי. קרא/י עוד…

מסע

שירן דידי

מטפלת מסע
בשיטת ברנדון בייס

מלווה מסעות בשיטת המסע של ברנדון בייס וכן מריצה תהליכי אקסס בארס מבית אקסס קונצ’ייסנס. תלמידה של’ מרחב מודעות’ ומתנסה בניסוי של העיצוב האנושי

איזנה את תפקודי בלוטת התריס שלה, ללא תרופות רק מתוך ידיעה ואמונה בכך שלגוף שלנו יש את היכולת לחזור לבריאה שהוא, לבריאות שהוא, אם רק נקשיב לו ונדע מה הוא מספר לנו.

שלי מור

מטפלת מסע
בשיטת ברנדון בייס

מאמנת ותרפיסטית רגשית, מומחית בריפוי חרדות וטראומות.

בעלת 7 שנות נסיון בתהליכי ריפוי והחלמה במוסדות רפואים ובקליניקה פרטית. בתהליך הטיפולי מקבלים תובנות וכלים פרקטים לחיים בריאים מאוזנים ומספקים יותר.

משלבת עבודה עם תת מודע , כלי האימון ורוחניות מעשית שמובלים לריפוי מלא ,דרך חוויה עוצמתית, משחררת ומרוממת רוח.

רוית מרטינז

מטפלת מסע
ופרמדיקית

למדה “מטאיזם“ וטיפולים בשיטת ”המסע“, לימודים שסייעו לה רבות להבריא את עצמה ממחלה קשה שבה חלתה ולחיות חיים מלאים.

משלבת את עולם הרפואה הקונבנציונאלית יחד עם עולם הטיפולים הרגשיים ומסייעת לאנשים להתמודד עם מצבי לחץ וחרדה כתוצאה מאירועים רפואיים שעברו.

יוחאי ברסלויער

מטפל מסע
בשיטת ברנדון בייס

מטפל עם ניסיון עשיר בהעברת תהליכי מודעות ריפוי והחלמה, מאמין ביכולת של האדם להיכנס פנימה, להגיע לשורש הרגשי של הבעיה שמציקה לו ולפתור אותה.

ליווה ומלווה מטופלים רבים עם מצוקות רגשיות לחיים מאוזנים וטובים יותר.

שמחה אוהב ציון

מנחה מוסמכת
בשיטת המסע

מנחה מוסמכת בשיטת המסע, מהוותיקות בארץ.

מלווה ומכוונת אנשים בתהליכי ריפוי ואיזון, מנחה סדנאות למודעות עצמית.

שטיפה אנרגטית

ורה ניקיק

הילרית מטפלת

רואה את האדם שיושב מולה בצורה הכי עמוקה ומכבדת, מקבלת את כולם בדיוק כמו שהם, ומובילה אותם אל עצמם. 

יש לה היכולת להתבונן פנימה ולהבין מיד איך לשחרר כל אחד ואחת מהכאב אשר מעכב את הצמיחה והאושר שלהם. מאמינה כי באנו לעולם לא בכדי לסבול, אלא על מנת לעבור ריפוי והתפתחות. 

רועי לב

מטפל בשטיפה אנרגטית,
ביואורגונומי ורייקי

מאמין שבשביל להגיע לריפוי, צריך להתחבר ללב ולמהות שבנו. מרגיש שזו השליחות שלו: לעזור לאנשים שמחפשים לעזור לעצמם, ללוות אותם ולתת להם כלים להתמודד.

במהלך הטיפול המטופל חווה מחדש את המשבר או הרגש שגרם לחסימה, וככל שהוא מפנים לעומק את השיעור שמאחוריו, כך הוא משתחרר יותר מהחסימה ומחזיר את גופו למצב איזון אנרגטי.

איילת לוינרסקי

מטפלת ומאמנת אינטגרטיבית
רב-תחומית

מטפלת ריברסינג, שיטת המסע, ביואורגונומי, ראג’ה-יוגה, כלים להעצמת הקשב והריכוז והמשמעת הפנימית, מדיטציות להרפיה, שחרור ושינה טובה, סוג’וק (דיקור, מגנטים וצבעים), תטא הילינג, תרפיית נשימות ושחרור מרכזי אנרגיות חסומים. 

מלמדת כלים לחיים, למודעות, העצמה וצמיחה, במטרה לחיות ברווחה נפשית ובריאותית. 

אבי שתיוי

מטפל רב-תחומי
בשיטות טיפוליות שונות

מטפל מזה 25 שנה. 

מראה לאנשים את הדרך חזרה אל האור ומחבר אותם לייעוד שלהם באמצעות השיטה העוצמתית הזו. בנוסף הוא גם מטפל רייקי שלב 1-2, מטפל תטא- הילינג ומטפל דיקור סיני.

מתמחה בטיפול בחולים ומחלימים ממחלות קשות ובמחלות פסיכיאטריות שקשורות בחיבור לעולם הרוח.

אתיה בראון

מטפלת אינטגרטיבית
רב-תחומית

בעלת תעודת פסיכותרפיסטית הוליסטית טרנס – פרסונלית במסלול חמש שנתי במכללת רידמן. התמחות בהילינג פסיכו – פיזי, תדרים ואנרגיות. הכשרה ונסיון רב בטיפול בחולי סרטן והתמודדות עם מוות.

מאמינה בטיפול הוליסטי באדם כאדם ובחיבור שלו לייעוד שלשמו הגיע לעולם, רק באיזון בין הנשמה הנפש והגוף ניתן להגיע לאיזון ואושר בחיי היומיום.

רינת שמור-מלכה

מטפלת בשטיפה אנרגטית

באמצעות הטיפול בשטיפה האנרגטית, הכירה לעומק את עולם הרוח. בעזרתו מצאה איך לנהל יותר טוב גם את החיים הפרטיים שלה.

כיום, עוזרת גם לאחרים להירפא ולהתחבר לייעוד שלהם, לשנות ולהתמודד עם משברים וחסימות אנרגטיות שעלולות להביא לעיתים לקשיים בריאותיים.

עידית הרינג

מטפלת בשטיפה אנרגטית

בעזרת עולם הרוח מצאה את השלווה, האושר הפנימי ואת האיזון בחיים שלה והבינה שהיא רוצה להעניק את המתנות האלו לאנשים, דרך עולם הרגש והעולם הרוחני שנותן את המשמעות להיותנו כאן.

בנוסף, בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בייעוץ ארגוני וייעוץ אישי למנהלים ומאמנת אישית מוסמכת מטעם איק”א.

אמירה עומר

מטפלת בשטיפה אנרגטית

מאמנת הוליסטית, מאטסטיר NLP, היפנו- קאוצ’ינג, מטפלת ברפואה מאחדת אינטגרטיבית, אקסס בארס והילנג, מנחת מעגלי נשים.

בשיטת הטיפול ההוליסטית שלה, היא מסתכלת על המיכלול של האדם ועל התכלית שלו כחלק בלתי נפרד מהריפוי. מאמינה שכולנו יכולים להירפא מבפנים וגאה להיות חלק מהריפוי הזה.

רחל חלי ארוטי ברבש

מטפלת אינטגרטיבית
רב-תחומית

מטפלת אינטגרטיבית רב תחומית, מומחית בתת מודע ותהליכי איזון גוף נפש ונשמה. מרצה ומתמחה בטיפולי תת מודע והתפתחות תודעתית בשילוב טכניקות שונות על פי תודעת הנסתר, ריברסינג, nlp, שחזור גלגולים, שטיפות אנרגטיות, ועוד.

הטיפול מטמיע בתת המודע דפוסי התנהגות וחשיבה חדשים ומאוזנים כנגד חסמים שנצרבו וניהלו את המטופל ע״י חרדות, פחדים, דימוי עצמי נמוך, כשלונות חוסר איזון גופני ונפשי וכו׳, ומנתב מחדש את האנרגיה להשגת השפע הגשמי והרוחני, הצלחות אישיות וריפוי בעיות בריאות גופנפש שמקורן בחסמים בגוף-נפש-נשמה.

מרוות גנטוס

מטפלת בשטיפה אנרגטית

מטפלת רב תחומית.

רואה את האדם כמכלול גוף נפש ונשמה.

מאמינה שהריפוי מתחיל באמונה עמוקה באור האלוהי והאהבה שנמצאים בתוכנו שיכולים לחולל קסמים וברגע שאנחנו מסכימים לראות בכל משבר שיעור ולמידה ונבין שאנו במסע גילוי למהות שלנו, להיות בהודיה וקבלה מרפאים כל מחלה.

מטפלת בשטיפה אנרגטית, 20 שנה מטפלת  ברייקי הילינג, אקסס בארס קאוצינג מטפלת תודעתית ואנרגטית.

נגבה רז

מטפלת אינטגרטיבית
רב תחומית

מטפלת ומייעצת בכל תחומי החיים 23 שנים, ניסיון עם כל סוגי הקהלים והגילאים, היכולת שלי לזהות את השורש הנשמתי לתיקון של האדם העומד לפני, לקלף מעליו שכבות של חסימות ופחדים עד כדי שקיפות מלאה ואותנטית. שאיפתי שכל אדם יצא ממני עם חיוך ותקווה, וכלים להתמודדות באופן עצמאי.

מטפלת בשיטת ד”ר נאדר בוטו באינטנסיביות מזה שנתיים, במאות מטופלים (מעל 700) איש, כאילו כל חיי טיפלתי רק בזה, בקליניקה באשקלון ובמדיקל קר בבתים- שחררתי מאנשים חומות של עצב, חרדות וחסימות חיברתי אותם למהות הפנימית שלהם.

נטורפתיה ותזונה

דינה קינן

רכזת תחום נטורופתיה

נטורופתית קלאסית, הרבליסטית ומטפלת בשיטת ג’ין שין דו לאיזון רגשי ופיזיולוגי. סיימה 4 שנות לימוד במכללת רידמן לרפואה טבעית, הכוללות רפואה מערבית על כל פניה, ומגוון השתלמויות בטכניקות ריפוי הוליסטיות שונות.

ההתמחות העיקרית שלה הינה בריאות טבעית של מערכת העיכול.

מגיעה לעולם הרפואה הטבעית ממקום של חולי אישי, שרק הרפואה ההוליסטית העניקה לה מזור.

מנחת סדנאות לירידה בריאה ובטוחה במשקל, מרצה ומנחה הרצאות וסדנאות בתחום הרפואה ההוליסטית ובתחום התזונה המבריאה בפרט.

איווט שלומון

נטורופתית מוסמכת N.D,
מומחית לריפוי טבעי

סיימה את לימודי הנטורופתיה במכללת רידמן בת”א.

מתמחה בטיפול בתופעות גיל המעבר, ירידה במשקל וניקוי הגוף מרעלים, מיגרנות, עייפות וחוסר אנרגיה, מחלות נפוצות, עודף כולסטרול, לחץ דם גבוה, סכרת, מחלות כרוניות, ליווי ותמיכה בחולי סרטן, ומודעות גוף-נפש.

מאמינה בהתבוננות באדם כמכלול אחד שלם של גוף- נפש-רוח ומשלבת דרכי טיפול שונות מותאמות אישית לכל מטופל כגון: תזונה קלינית טבעית, צמחי מרפא, הומאופתיה מודרנית,רפלקסולוגיה, NLP, פרחי בך ותרפיות גוף-נפש.

אסף ארבל

מטפל בדיקור
וברפואה סינית

אסף ארבל Dip.Ac מטפל מוסמך ברפואה סינית משנת 1999. נשוי לשירי ואבא ל 3 בנים.

מטפל במרפאת “אולטרה קר”  לרפואת נשים אינטגרטיבית בבאר שבע,

בעלים ומייסד של “דקל- מודעות לבריאות” בכפר סבא. מטפל בדיקור סיני ויפני, שיאצו, אנפוקו, צמחי מרפא והילינג סיני- צ’י קונג רפואי. ניסיון קליני רב ברפואת נשים, פוריות האישה והגבר, טיפולים תומכים בהריון. הפרעות דרכי העיכול, חוסר איזון רגשי ומחלות אוטואימוניות. טיפולים משולבים לכאב אורתופדי ונוירולוגי, סינוסיטיס ואלרגיות.

רפואה סינית

ענת מסקנז

מטפלת בדיקור
סיני ויפני

בעלת הכשרה של בית חולים בלינסון לרפואה אינטגרטיבית אונקולוגיה והמטואונקולוגיה.

למדה הומיאפטיה ורפואה סינית בבית ספר הירושלמי לרפואה סינית, רפואה יפנית אצל המאסטר, רן קלי. למדה אקסס בארס, טיפול באנרגיה בביואורגונומי וצ’י קונג. 

מתמחה בטיפול לפני, תוך כדי ואחרי כימותרפיה ובנוסף היא מטפלת במגוון בעיות כרוניות ומשלבת בטיפולים כלים רבים אחרים (מוקסה, אקסס בארס, ביואורגונומי ועוד).

מאמינה בטיפול באדם ולא במחלה, מאחר ולכל אדם הזכות הבלתי ניתנת לערעור והיכולת הפנימית העמוקה ביותר להיות בריא.

לילך שיוו יפרח

מטפלת בדיקור
וברפואה סינית עתיקה

מטפלת בדיקור וברפואה סינית עתיקה (B&S) ובתזונה לבריאות על פי הרפואה הסינית כ 25 שנה.

מתאימה את עולם הרפואה הסינית והטיפול על פיו לכאן והעכשיו ולחיים המודרניים, מאמינה בטיפול בגוף ובנפש ובמה שבינהם כטיפול הוליסטי במיכלול האדם.

בעלת ניסיון רב בטיפול בכל תחומי גוף ונפש על פי התורה הסינית העתיקה.

מתמחה בטיפול במחלות אוטואימוניות, סרטן, לחץ דם, סוכר, מחלות נשים, ומחלות עור.

גלי סילפין

מטפלת רב-תחומית
ברפואה משלימה

מטפלת רב תחומית ברפואה משלימה עם התמחות ברפלקסולוגיה וברפואה סינית.

הרצון לעזור, לתמוך ולהיות שם, הובילו אותה לאמץ את הגישה ההוליסטית, הרואה את האדם השלם ואינה מטפלת רק בסימפטום. גישה זו הביאה אותה לפתח ולהתפתח בתחום שכולו הבנה, הקשבה ונתינה מהלב.

בטיפולים היא משלבת מגוון של טכניקות הכוללות: רפלקסולוגיה, שמנים ארומטיים, דיקור, כוסות רוח ומוקסות, שיאצו, טיפולים אנרגטיים, נרות הופי וקינסיוטייפינג; וזאת במטרה לתת מענה מדויק ומהיר.

נמרוד רן

רפלקסולוג בכיר
ומאסטר רייקי

משלב טיפולי רייקי ורפלקסולוגיה.

בוגר המכון לרפלקסולוגיה קורדינבית מיסודו של שמואל זיידל ולשעבר בעליו במשך 10 שנים של ביה”ס לרייקי בדרמסלה הודו. כמטפל שנים רבות ברפלקסולוגיה, ברור לו שלא רק הכרת מפת כף הרגל, (איפה ואיך לגעת) משמעותיים, אלא חשוב להבין את מצבו הרגשי והנפשי של המטופל והשפעתו על מצבו הגופני.

מתמחה בטיפול בחולי ומחלימי סרטן ומחלות קשות אחרות ומביא את כל הקשב והאנרגיה שלו לכל טיפול וטיפול.

ירון צבי

רפלקסולוג מוסמך

בוגר מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית. בנוסף, מטפל בנרות הופי ובוגר השתלמויות בנושא תזונה טבעית ובריאה.

כמטפל, ירון מנצל את העוצמה והיעילות של הרפלקסולוגיה יחד עם הידע שרכש בתזונה טבעית ובריאה כדי לעזור ולהקל על מגוון בעיות רפואיות.

כספיריטואליסט וכאדם הדוגל באורח חיים טבעי ובריא, הוא זוכה לשילוב ואיזון של אנרגיות הוליסטיות יחד עם גוף בריא. שילוב ואיזון אלה, מנחים אותו ויוצרים את שיטת הטיפול האישית שלו.

יוגה ומוזיקת מרפא

גלי רוזנברג

מתרגלת יוגה ומדיטציה

בוגרת ב- College Yoga Prana ומלמדת האטה יוגה קלאסית.

היוגה שאותה היא מעבירה בנויה על תרגול עדין, רך, אינטואיטיבי ומדיטטיבי – עם דגש על נשימות, מודעות בתנוחה, הקשבה לגוף ותרגול ללא כאב.

גלי שמה לה למטרה לייצר בשיעוריה מרחב המאפשר להפחית את המתח והסטרס, הרפיה ומנוחה, לאתחל את המערכות מחדש ולהתמלא באנרגיה וכוחות מחודשים.

לאה סוויד

יוגה ומדיטציה
מטפלת בשטיפה אנרגטית

מטפלת רגשית בשיטת ד”ר נאדר בוטו ובטרילותרפיה (ניסים אמון), מורה ליוגה, יוגה-תרפיה ובנוסף מנחת סדנאות ומסעות להתפתחות תודעתית ומיניות מיטיבה.

משלבת בטיפול כלים נוספים: רייקי, אקסס בארס ועוד.

מלווה אנשים לפגוש את עצמם, לפגוש כאב, לרפא אותו, לסלוח. ומתוך הכאב להגיע לשקט, אהבה ובהירות; להיות בחיבור להוויה, חיבור למהות. מלווה אנשים דרך סדנאות, ריטריטים ומפגשים אישיים.

שי זכאי

מטפלת בשיטת אילן לב
מנחה סדנאות מדיטציה ואחוויה

מטפלת הוליסטית, הילרית ומנחת סדנאות ותיקה. משתמשת במגוון כלים לריפוי כאבים כרוניים, בעיות גב ופריצות דיסק, פיברומיאלגיה, מערכת העיכול, מתח ועייפות ועוד. משפעלת זרימה חדשה ובעיקר רואה את האדם כמערכת שלעיתים דרוש לה אתחול מחדש. שי פיתחה מספר שיטות במשך השנים – “אחווייה, PresenceHood”, הגנ”ן – גוף-נפש-נשמה, מטפלת ב שיטת אילן לב ומנחה בשמחה סדנאות ריפוי ו צמיחה עם הטבע , דרך דמיון מודרך, תנועה, והרחבת התודעה. מחברת ספרים וביניהם – ‘תמונת אשה’, ‘תווי יער-הספרייה’.