משתתפים מספרים

פורסם במדיה

ראיון ברדיו לב המדינה

שיחה אישית עם איתן דנציג ברדיו 91FM בנושא שיקום והחלמה, עם חגי אמיר מנהל בית החולים לוינשטיין, שאולי פז, מנכ"ל מרכז החלמה מדיקל קר וגלעד שגב מנהל שיווק ש.ל.ה מקבוצת כללית.

פורום רופאים ומומחים בינלאומיים יסייע לציבור לשמור על בריאות הגוף והנפש- כתבה ממעריב

פורום של רופאים ומומחים מרחבי העולם ישיב לשאלות, יעניק המלצות ויעביר הרצאות ותרגולים יומיומיים להפחתת הלחצים ושמירת החוסן הנפשי והגופני של הציבור בארץ.

הפורום לרפואה משלימה- כתבה במוסף זמנים של ידיעות

האם משבר הקורונה דורש חשיבה מחודשת על הדרך בה אנו תופסים את בריאותנו הנפשית והפיזית? מוזמנים לקרוא בידיעה שהתפרסמה הבוקר במוסף זמנים של ידיעות על הרעיון שעומד בבסיס הקמתו ומטרותיו של פורום רופאים ומומחים בינ"ל לרפואה משלימה ואינטגרטיבית.

ריפוי עצמי מכאב ומחלות- ראיון בהשתתפות מיכל שרגא סלונים

מזמינים אתכם לצפות בראיון מרתק בנושא מניעה וטיפול בפיברומיאלגיה ומחלות אוטו-אימוניות. מתארחת כאן בין השאר גם מיכל שרגא סלונים, מצוות ההנהלה והמומחים שלנו.

על ריפוי עצמי מסרטן באמצעות רפואה אינטגרטיבית

שאולי יניב פז, מנכ"ל ובעלים של מרכז ההחלמה האינטגרטיבי מדיקל קר, עונה לשאלות בנושא ריפוי עצמי מסרטן באמצעות רפואה אינטגרטיבית.

איך ניתן להתמודד עם כאבי פיברומיאלגיה?

ראיון של תמר צפר, המתמודדת עם תסמונת פיברומיאלגיה, ושל מיכל שרגא סלונים – אצל פאולה וליאון בקשת 12.

דון לני גבאי מסכמת את החוויה שלה אצלנו בסדנה במדיקל קר

"אני לא אספר לכם סיפורים עם מילים מפוצצות על ״חוויה מטלטלת״ אני פשוט אספר לכם את זה כמו שזה: זמן להתחבר שוב לעצמך בלי רעשי רקע, לזכור מה טוב, על מה יש להודות, ממה כדאי להיפטר ועל מה שווה להמשיך לעבוד."

שי-לי ליפא מסכמת את החוויה שלה אצלנו בסדנה במדיקל קר

"אם אתם רוצים לטוס לחו״ל בתוך הנפש שלכם ולקבל חופשה מפנקת לנשמה תעשו לעצמכם טובה – תקדישו לכך שישה ימים של מסע טיהור פנימי חשוב מעין כמוהו".

עדי הימלבלוי מסכמת את החוויה שלה אצלנו בסדנה במדיקל קר

"זו אחת המתנות הכי יפות שנתתי לעצמי אי פעם. מסע של גוף עם נפש וכל מה שביניהם. תודה לכל הצוות המדהים במדיקל קר על מסע מהפנט".

ורד ספיבק מסכמת את החוויה שלה אצלנו בסדנה במדיקל קר

"בארבעה ימים הצלחתי לעבור מסע מרתק, מטלטל, לא פשוט בכלל, מסע שנכנס עמוק עמוק אל הנפש הפצועה (מן טיפול 10,000) מבריא ומשחרר, מעצים ומלמד, רגשות מתפוצצים מ0-100, מבכי לצחוק, ובעיקר למדתי להרחיב שוב את הלב"

מיכל ינאי מסכמת את החוויה שלה אצלנו בסדנה במדיקל קר

"לא יודעת מאיפה בכלל להתחיל לתאר… אולי כי אי אפשר לכמת למילים את עוצמת החוויה… מי היה מאמין שעוד אפשר להרגיש ככה, להתרגש, לגדול, להתפתח להרשות לעצמי באמת להרפות ולשחרר את כל מה שמיותר ולחבק (אבל ממש חזק ומכל הלב) את מה שיש"

שביט ויזל מסכמת את החוויה שלה אצלנו בסדנה במדיקל קר

"חוויה עמוקה ומעצימה ארבעה ימים של התבוננות פנימית. ריפוי אמיתי לנפש ולגוף. זכיתי להכיר חבורה של בנות מדהימות אחת אחת שפתחו את הלב.
תודה על מסע מרתק אל נבכי הנשמה"

ראיון עם שאולי פז יניב, בעלים ומנכ"ל מגדלי מדיקל קר, למגזין "שמנת"

"השיטה הייחודית שפיתחו- שיטת InHeal- מועברת במגוון טיפולים וסדנאות ייחודיות המותאמות לקהלים שונים. השיטה מייצרת תהליך ניקוי וריפוי פנימי בשלושה שלבים עיקריים: חיזוק הגוף והחיוניות, טיפול עומק בטראומות ואימוץ דפוסי התנהגות חדשים".